O nas

Pracujemy dla kancelarii prawnych oraz firm doradczych, odkrywamy ich mocne strony i na tej podstawie budujemy strategię rozwoju i promocji.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu w dynamicznie zmieniającym się świecie jest personalizacja świadczonych usług i wysoka jakość kompleksowego doradztwa.

Każda firma prawnicza jest na innym etapie rozwoju i wymaga rozwiązań dopasowanych do jej potrzeb. W obecnej rzeczywistości i dobie pracy zdalnej oraz przejścia biznesu do internetu staramy się przygotować naszych klientów do nowych czasów.

Dzięki wnikliwej obserwacji popartej wieloletnim doświadczeniem zmieniamy pomysły w skuteczne strategie działania i wspólnie z klientami wdrażamy je w życie.

W trakcie ponad 10-letniej aktywności zawodowej w zakresie budowania biznesu i marketingu prawniczego pracowaliśmy dla ponad 20 kancelarii i firm doradczych.

Nasza praca została wielokrotnie doceniona przez rynek i partnerów biznesowych, a także przez polskie i międzynarodowe rankingi usług prawniczych:

  • Budowana przez nas strona TLhub.pl zdobyła 1. miejsce w najbardziej prestiżowym w Polsce Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolita 2022, w kategorii „najlepsze strony www”.
    „Światowy poziom, przemyślana struktura, oryginalne i odważne pomysły” – tak jury konkursu opisuje naszą pracę i koncepty.
    Wyróżnienie jest dla nas bardzo cenne także z uwagi na fakt, że do konkursu stanęło aż 55 stron internetowych wiodących polskich firm doradczych.
  • Budowana przez nas strona GJW.pl zajęła 1. miejsce w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2019, a także 2. miejsce w tym samym rankingu w roku 2020 w kategorii "najlepsze strony www" – według jury: „strony www.gjw.pl nie można zapomnieć”. W serwisie wykorzystano prace Igora Morskiego, wiodącego polskiego grafika, ilustratora i scenografa.
     

ALL for LAW_po godzinach

Bartosz i Maria są wspózałożycielami marki Peryskop pod której szyldem przez 5 lat prowadzili artystyczną kawiarnię, klub muzyczny i galerię sztuki w Poznaniu.

Bartek jest także założycielem poznańskiego informatora miejskiego Freshmag, który w formie drukowanej i internetowej systematycznie wydawany jest od blisko 10 lat...

Oboje kolekcjonują sztukę i wspierają poznańską scenę street artu.

Mają za sobą wiele szkoleń, wykładów i prelekcji. Od wielu lat starają się łączyć sztukę z szeroko pojętym biznesem. 

Nasz zespół

Aleksandra Jurgowiak

Aleksandra Jurgowiak

Creative Head
Adam Korzeń

Adam Korzeń

Graphic designer

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Rozumiem, zamknij