O nas

Pracujemy dla kancelarii prawnych oraz firm doradczych, odkrywamy ich mocne strony i na tej podstawie budujemy strategię rozwoju i promocji.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu w dynamicznie zmieniającym się świecie jest personalizacja świadczonych usług i wysoka jakość kompleksowego doradztwa.

Każda firma prawnicza jest na innym etapie rozwoju i wymaga rozwiązań dopasowanych do jej potrzeb. W obecnej rzeczywistości i dobie pracy zdalnej oraz przejścia biznesu do internetu staramy się przygotować naszych klientów do nowych czasów.

Dzięki wnikliwej obserwacji popartej wieloletnim doświadczeniem zmieniamy pomysły w skuteczne strategie działania i wspólnie z klientami wdrażamy je w życie.

W trakcie ponad 10-letniej aktywności zawodowej w zakresie budowania biznesu i marketingu prawniczego pracowaliśmy dla ponad 20 kancelarii i firm doradczych.

Nasza praca została wielokrotnie doceniona przez rynek i partnerów biznesowych, a także przez polskie i międzynarodowe rankingi usług prawniczych:

  • Budowana przez nas strona TLhub.pl zdobyła 1. miejsce w najbardziej prestiżowym w Polsce Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolita 2022, w kategorii „najlepsze strony www”.
    „Światowy poziom, przemyślana struktura, oryginalne i odważne pomysły” – tak jury konkursu opisuje naszą pracę i koncepty.
    Wyróżnienie jest dla nas bardzo cenne także z uwagi na fakt, że do konkursu stanęło aż 55 stron internetowych wiodących polskich firm doradczych.
  • Budowana przez nas strona GJW.pl zajęła 1. miejsce w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2019, a także 2. miejsce w tym samym rankingu w roku 2020 w kategorii "najlepsze strony www" – według jury: „strony www.gjw.pl nie można zapomnieć”. W serwisie wykorzystano prace Igora Morskiego, wiodącego polskiego grafika, ilustratora i scenografa.
     

ALL for LAW_po godzinach

Bartosz i Maria są wspózałożycielami marki Peryskop pod której szyldem przez 5 lat prowadzili artystyczną kawiarnię, klub muzyczny i galerię sztuki w Poznaniu.

Bartek jest także założycielem poznańskiego informatora miejskiego Freshmag, który w formie drukowanej i internetowej systematycznie wydawany jest od blisko 10 lat...

Oboje kolekcjonują sztukę i wspierają poznańską scenę street artu.

Mają za sobą wiele szkoleń, wykładów i prelekcji. Od wielu lat starają się łączyć sztukę z szeroko pojętym biznesem. 

Nasz zespół

Adam Korzeń

Adam Korzeń

Graphic designer

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Rozumiem, zamknij