Wybrane projekty

Filipiak Babicz Legal

Filipiak Babicz Legal

Od grudnia 2021 roku kierujemy pracami działu komunikacji i marketingu kancelarii Filipiak Babicz Legal, która według Rankingu Kancelarii Pranwiczych Rzeczpospolitej 2022 jest największą firmą prawniczą w Wielkopolsce, a także znajduje się w gronie dwudziestu największych kancelarii w kraju.

MRB Legal

MRB Legal

Współpraca z kancelarią zaczęła się od naszego wsparcia Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, w zaprojektowaniu i produkcji materiałów informacyjnych związanych z pomocą prawną dla obywateli Ukrainy. Radę podczas współpracy reprezentował adwokat Piotr Ruszkiewicz - Partner w MRB, który po sprawnym zrealizowaniu prac zaprosił nas do przeprowadzenia rebrandingu i budowy strony www swojej kancelarii.

TLhub

TLhub

Budowana przez nas strona TLhub.pl zdobyła 1. miejsce w najbardziej prestiżowym w Polsce Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolita 2022, w kategorii „najlepsze strony www”. „Światowy poziom, przemyślana struktura, oryginalne i odważne pomysły” – tak jury konkursu opisuje naszą pracę i koncepty.

Aktualnie pracujemy z TLhub w zakresie business development i bieżącej obsługi marketingowo-komunikacyjnej.

Mrowiec Fiałek i Wspólnicy (aktualnie MFW Fiałek)

Mrowiec Fiałek i Wspólnicy (aktualnie MFW Fiałek)

W trakcie 10-miesięcznej pracy dla kancelarii Mrowiec Fiałek i Wspólnicy, wsparliśmy ją w kompleksowym zarządzaniu projektem rebrandingu. Odpowiadaliśmy także za projekty i produkcję szerokiej listy nośników marketingowych. Udało nam się nawet skoordynować montaż 7-metrowej święcącej reklamy kancelarii na dachu biurowca, w którym znajduje się biuro firmy. 

GJW Gramza i Wspólnicy

GJW Gramza i Wspólnicy

Budowana przez nas strona zajęła 1. miejsce w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2019, a także 2. miejsce w tym samym rankingu w roku 2020 w kategorii "najlepsze strony www" – według jury: „strony www.gjw.pl nie można zapomnieć”. W serwisie wykorzystano prace Igora Morskiego, wiodącego polskiego grafika, ilustratora i scenografa. Połączenie prawa i sztuki bardzo do nas przemawia i uważamy, że ten kierunek jest po prostu świetny. Po zaprojektowaniu strony internetowej wyprodukowaliśmy dla kancelarii kilka blogów prawniczych.

ARCHitektur & MANagement GmbH

ARCHitektur & MANagement GmbH

Zazwyczaj pracujemy z prawnikami. Na prośbę naszych przyjaciół postanowiliśmy zrobić wyjątek i zbudować koncepcję komunikacji i 2 strony internetowe dla konsorcjum firm Inwestcom oraz ARCHitektur & MANagement, zajmujących się zarządzaniem procesami budowlanymi, a także tworzeniem projektów architektonicznych, głównie na rynek niemiecki.

Zakres naszych prac polegał m.in. na stworzeniu koncepcji stron wraz z treściami, a także koordynacji ich budowy. Dodatkowo wraz z Mishka Studio zrobiliśmy specjalnie pod stronę dedykowaną sesję zdjęciową. Dziękujemy naszym partnerom We3 Studio, a także Studio Kreacja za współpracę przy tym projekcie.

STARThub.pl

STARThub.pl

STARThub to projekt kierowany do start-up’ów. Na dedykowanej stronie internetowej odnajdziecie między innymi informacje na temat idei projektu, obszarów i zasad doradztwa, a także bazę wiedzy użyteczną w szczególności dla młodych firm operujących w branży nowych technologii i nie tylko. 

Akademia Marketingu Prawniczego

Akademia Marketingu Prawniczego

Lubimy dzielić się wiedzą! We wrześniu 2022 i 2021 roku nasz Partner Bartosz Nowacki miał przyjemność prowadzić szkolenia zatytułowane "Akademia Marketingu Prawniczego", organizowane przez Center for American Studies oraz Center for European Studies.

Podczas kilkugodzinnych szkoleń, w którym udział wzięło kilkadzieciąt osób reprezentujących firmy prawnicze, poruszane były takie tematy jak strategia marketingowa i biznesowa, budowanie marki prawniczej, rankingi usług prawniczych, czy działania business development.

Sobczyńscy i Partnerzy

Sobczyńscy i Partnerzy

Nasza współpraca z kancelarią Sobczyńscy i Partnerzy rozpoczęła się od wielkiej burzy mózgów, przemodelowania dotychczasowej nazwy firmy, a także od zaprojektowania nowego logotypu, strony internetowej i kompletu materiałów drukowanych, które następnie zostały wyprodukowane. Z kancelarią współpracowaliśmy około 3 lata i bardzo cieszymy się, że mogliśmy wspierać ją w zakresie bieżącej obsługi marketingowej.

FSG Podatki

FSG Podatki

Nasza współpraca z FSG Podatki rozpoczęła się od szerokiego audytu marketingowego firmy, na podstawie którego wspólnie z klientem określiliśmy kierunki dalszego wizerunkowego i biznesowego rozwoju spółki. Jesteśmy autorami m.in. ich strony internetowej, a także strategii rozwoju w zakresie marketingu i business development.

Venture Capital Kongres

Venture Capital Kongres

Organizacja wydarzeń to nasza mocna strona. W 2018 r. kompleksowo i od podstaw organizowaliśmy dla naszego klienta konfernecję zatytułowaną Venture Capital Kongres, która odbyła się na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wydarzenie dedykowane tematyce polskiego rynku funduszy inwestycyjnych zgromadziło ponad 230 przedstawicieli funduszy venture capital oraz private equity. Grono prelegentów kongresu składało się z ekspertów w dziedzinie rynków kapitałowych, reprezentantów towarzystw funduszy inwestycyjnych oraz przedstawicieli organizacji takich jak KNF, GPW, NCBR oraz PFR. Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Rozwoju oraz Fundacja Startup Poland.

W naszym portfolio mamy organizację kilkudziesięciu dużych wydarzeń dla branży prawniczej, a także wiele, wiele mniejszych.

Kancelaria Prawna dr Maciej Kruś

Kancelaria Prawna dr Maciej Kruś

Projekt strony internetowej realizowanej dla Kancelarii Prawnej dr Macieja Krusia udowadnia, że mniej często znaczy lepiej. Minimalistyczny look strony, oparty na wizerunku założyciela, w naszej ocenie broni się bardzo dobrze.

Kancelaria Snażyk Mordaka

Kancelaria Snażyk Mordaka

W trakcie rocznej współpracy z kancelarią Snażyk Mordaka udało nam się wyprodukować nową identyfikację graficzną firmy, a także stronę internetową i komplet materiałów marketingowych, które w naszej skromnej ocenie, mimo upływu kilka lat nadal wyglądają bardzo dobrze! 

"Polski Ład" - event TLhub

Dnia 15 listopada 2021 roku w IBB Andersia Hotel Poznań odbyło się kompleksowo zaprojektowane i zrealizowane przez naszą agencję wydarzenia zatytułowane "Polski Ład - konsekwencje prawno-podatkowe dla przedsiębiorców".

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z wydarzenia: LINK, a także do odwiedzenia stworzonego przez nas landingpage wydarzenia: LINK.

SSW Pragmatic Solutions

SSW Pragmatic Solutions

Partner naszej firmy Bartosz Nowacki przez kilka lat pracował w dziale marketingu i komunikacji Kancelarii SSW. W zakres jego obowiązków wchodziła m.in. koordynacja budowy strony www Kancelarii (aktualnie jest już nowa strona), dbanie o wizerunek, kompleksowa organizacje eventów sygnowanych marką Kancelarii, przygtowywanie ofert, a także prezentacji, zgłaszanie Kancelarii do rankingów usług prawniczych.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Rozumiem, zamknij