Maria Tuliszka-Nowacka

Maria Tuliszka-Nowacka

Maria przez kilka lat pracowała jako prawnik w kancelariach prawnych, organach administracji państwowej oraz w działach prawnych wiodących polskich i zagranicznych spółek z branży e-commerce, gdzie zajmowała się głównie obszarem IP, współpracując z działami marketingu oraz reklamy. 

Znakomicie odnajduje się w świecie pojęć z zakresu rebrandingu, reklamy, naruszeń z zakresu e-commerce zarówno od strony stricte prawnej, jak i terminologii sztuk plastycznych. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Oprócz zawodu prawnika Maria ma także tytuł zawodowy plastyk - specjalizacja reklama wizualna, co od wielu lat pozwala jej na korespondencję pomiędzy tymi dwoma dziedzinami.

Brała udział w wielu projektach wdrożeniowych, przeprowadziła liczne szkolenia z zakresu sztuki oraz prawa konsumenckiego. W zespole ALL for LAW znakomicie rozumie potrzeby branży prawniczej, co pomaga jej wypracować optymalny wewnętrzny workflow.

Prywatnie kolekcjonuje sztukę oraz tworzy indywidualne kolekcje sztuki, promuje i wspiera młodych artystów. Aktualnie jest także w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Historia Sztuki Nowoczesnej na Państwowej Akademii Nauk.

Nasz zespół

Aleksandra Jurgowiak

Aleksandra Jurgowiak

Creative Head
Adam Korzeń

Adam Korzeń

Graphic designer

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Rozumiem, zamknij